Term Content (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты
