Term Content (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्
