Term Content (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn
