Term Content (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: content
oc: contengut

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Sort descending
oc: Triar per òrdre descreissent

en: Sort ascending
oc: Triar per òrdre creissent
