Term Content (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: content
pt: conteúdo

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Edit
pt: Editar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Save Changes
pt: Salvar alterações

en: Sort descending
pt: Ordenação decrescente

en: Sort ascending
pt: Ordenação crescente
