Term Content (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: content
ro: conţinut

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Name
ro: Nume

en: Save Changes
ro: Salvare Modificări

en: Sort descending
ro: Sortează descrescător

en: Sort ascending
ro: Sortează crescător
