Term Content (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: content
ru: содержимое

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Sort descending
ru: Сортировать по убыванию

en: Sort ascending
ru: Сортировать по возрастанию
