Term Content (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: content
sk: obsah

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov
