Term Content (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: content
sv: innehåll

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Sort descending
sv: Sortera fallande

en: Sort ascending
sv: Sortera stigande
