Term Content (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Sort descending
th: เรียงลำดับจากมากไปน้อย

en: Sort ascending
th: เรียงลำดับจากน้อยไปมาก
