Term Content (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: content
vi: nội dung

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Edit
vi: Sửa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Name
vi: Tên

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi
