Term Level Field (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: None
ast: Nengún

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: !name field is required.
ast: El campu !name ye obligatoriu
