Term Level Field (7.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: None
cy: Dim

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: !name field is required.
cy: Mae maes !name yn ofynnol.
