Term Level Field (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Remove
jv: Ilangna

en: None
jv: Nihil

en: Vocabulary
jv: Kosakata

en: Unlimited
jv: Ora ana batesé

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.
