Term Level Field (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: None
ku: هیچ

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: !name field is required.
ku: بۆشایی !name پێویستە.
