Term Level Field (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: None
az: Yoxdur

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Taxonomy Term
az: Taksonomiya termini
