Term Level Field (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: None
bs: Nijedan

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Unlimited
bs: Neograničeno

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno
