Term Level Field (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Unlimited
hi: अनिश्चित

en: !name field is required.
hi: !name फील्ड जरुरी है
