Term Level Field (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: None
km: គ្មាន

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។
