Term Level Field (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: None
af: Geen

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
