Term Level Field (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: None
ar: لا شيء

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.
