Term Level Field (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.

en: Taxonomy Term
be: Тэрмін таксаноміі
