Term Level Field (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: None
bo: མེད།

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: !name field is required.
bo: གནས་ཁོངས་!name་དགོས་ངེས་ཡིན་པ།

en: Taxonomy Term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད
