Term Level Field (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: None
hr: Nema

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Level
hr: Nivo

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.
