Term Level Field (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: None
is: Engin

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Unlimited
is: Ótakmarkað

en: !name field is required.
is: Nauðsynlegt er að fylla út !name reitinn.
