Term Level Field (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: None
ka: არცერთი

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
