Term Level Field (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Level
fa: سطح

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.
