Term Level Field (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ja: 削除

en: None
ja: なし

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Unlimited
ja: 無制限

en: Level
ja: レベル

en: !name field is required.
ja: !nameフィールドは必須です。

en: Taxonomy Term
ja: タクソノミーターム
