Term Level Field (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.
