Term Level Field (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: None
th: ไม่มี

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: !name field is required.
th: ช่อง !name จำเป็นต้องกรอก

en: Taxonomy Term
th: การจัดหมวดหมู่เนื้อหาด้วยเทอม
