Term Level Field (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: None
bg: Не

en: Node
bg: Материал

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: !name field is required.
bg: !name полето е задължително.
