Term Level Field (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Remove
cs: Odstranit

en: None
cs: Žádné

en: Node
cs: Uzly

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Level
cs: Úroveň

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Taxonomy Term
cs: Termín taxonomie

en: @entity using @field
cs: @entity používající @field
