Term Level Field (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Node
eo: Nodo

en: Unlimited
eo: Senlima

en: !name field is required.
eo: La kampo !name estas nepra.
