Term Level Field (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Node
eu: Nodoa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.
