Term Level Field (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: None
hy: Ոչ մի

en: Node
hy: Նոդ

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ
