Term Level Field (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Remove
it: Elimina

en: None
it: Nessuno

en: Node
it: Nodo

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Level
it: Livello

en: !name field is required.
it: Il campo !name è obbligatorio

en: Taxonomy Term
it: Termine della tassonomia

en: term from !field_name
it: termine da !field_name

en: @entity using @field
it: @entity che usa @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
it: Collega tutte le @entity in cui @field contiene il termine.
