Term Level Field (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Remove
nn: Fjern

en: None
nn: Ingen

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.

en: more ...
nn: meir ...
