Term Level Field (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Remove
oc: Levar

en: None
oc: Pas cap

en: Node
oc: Nosèl

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Level
oc: Nivèl

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: Taxonomy Term
oc: Tèrme de taxonomia

en: term from !field_name
oc: tèrme a partir de !field_name

en: @entity using @field
oc: @entity utilisant @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
oc: Relier cada @entity contenant un @field definit al tèrme.
