Term Level Field (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Remove
sq: Hiq

en: Node
sq: Nyjë

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.
