Term Level Field (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Remove
sv: Ta bort

en: None
sv: Ingen

en: Node
sv: Nod

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Level
sv: Nivå

en: !name field is required.
sv: Fältet !name är obligatoriskt.

en: Taxonomy Term
sv: Taxonomiterm

en: term from !field_name
sv: term från !field_name

en: @entity using @field
sv: @entity som använder @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
sv: Relatera varje @entity med en @field inställd för termen.
