Term Level Field (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Content
te: సారము

en: Remove
te: తొలిగించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: !name field is required.
te: !name అనే ఖాళీ తప్పనిసరి.
