Term Level Field (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Remove
tr: Kaldır

en: None
tr: Hiçbiri

en: Node
tr: Düğüm

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Level
tr: Seviye

en: !name field is required.
tr: !name alanı zorunludur.

en: Taxonomy Term
tr: Sınıflandırma terimi

en: term from !field_name
tr: !field_name alanından gelen terim

en: @entity using @field
tr: @field kullanan @entity

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
tr: Her bir @entity varlığını terime ayarlanan @field alanı ile ilişkilendirin.
