Term Level Field (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Remove
uk: Вилучити

en: None
uk: Немає

en: Node
uk: Матеріал

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Level
uk: Рівень

en: !name field is required.
uk: Поле !name є обов’язковим.

en: Levels
uk: Рівні

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: term from !field_name
uk: термін з поля !field_name

en: @entity using @field
uk: Сутність @entity використовує поле @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується термін.
