Term Level Field (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Remove
vi: Xoá

en: None
vi: Không có

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Level
vi: Cấp

en: !name field is required.
vi: Thông tin !name cần được nhập.

en: @entity using @field
vi: @entity dùng @field
