Term Level Field (7.x-1.4) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: None
ca: Cap

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: !name field is required.
ca: El camp !name és obligatori.

en: Taxonomy Term
ca: Terme de la taxonomia

en: term from !field_name
ca: terme de !field_name

en: @entity using @field
ca: @entity utilitza @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
ca: Relaciona cada @entity amb un @field fixat en el terme.
