Term Level Field (7.x-1.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Remove
da: Fjern

en: None
da: Ingen

en: Node
da: Indholdselement

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Level
da: Niveau

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.

en: Taxonomy Term
da: Taksonomiterm

en: term from !field_name
da: term fra !field_name

en: @entity using @field
da: @entity som bruger @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
da: Sammenknyt hver @entity med et @field sat til termen.
