Term Level Field (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: None
el: Κανένα

en: Node
el: Κόμβος

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.

en: Taxonomy Term
el: Όρος ταξινόμησης
