Term Level Field (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Remove
es: Eliminar

en: None
es: Ninguno

en: Node
es: Nodo

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Level
es: Nivel

en: !name field is required.
es: El campo !name es obligatorio.

en: Taxonomy Term
es: Término de taxonomía

en: term from !field_name
es: término de !field_name

en: @entity using @field
es: @entity usando @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
es: Relacionar cada @entity con un @field ajustado al término.
