Term Level Field (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: None
et: Puudub

en: Node
et: Postitus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Level
et: Tase

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field
