Term Level Field (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: None
gl: Ningún

en: Node
gl: Nodo

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: !name field is required.
gl: O campo !name é necesario.

en: Taxonomy Term
gl: Término de taxonomía
